Umělecká agentura


- Zajistíme umělce a sestavíme program dle vašich požadavků
- Zajistíme ozvučení vašich akcí
BEA ALBRECHT, zpěvačka a moderátorka
Má za sebou čtyři roky učinkování v TV Nova – Čundr Country Show a Country Estrády Ivana Mládka, TV Prima – prima jízda, Eldorádo, ČT 1 – role čarodějnice v pohádce Zvon Lukáš, Hvězdy které nehasnou. Vydala CD: Nejsem lásko dokonalý, výběr písniček z Country Estrád, Cucurrucucu a jiné Havaiské melodie, pohádkový muzikál Dva malí dinosauři, Happy Birthday Laco Deczi a hosté, DVD Haló jede mašinka. Písničky a hostující vystoupení jsou vhodné pro různé společenské akce. Jako moderátorka má mnohé zkušenosti s moderováním nejruznějších kulturních, společenských a dětských akcí, kde využívá k zpestření programů písničky ze svého širokého repertoáru

LACO DECZI & CELULA NEW YORK
Česko-Slovenská hudební legenda Laco Deczi žijící v USA, pravidelně koncertující v České Republice nabízí supermoderní podání kapely Celula s americkými muzikanty. Program má vysokou uměleckou úroveň Lacovy Originální autorské Jazzové hudby s latinsko-americkými rytmy. Program je vhodný pro hostování VIP akcí, do jazzových a rockových klubů, na festivaly. Když celé kapele skončí turné, je možné vyjímečně po dohodě objednat i Laco Deczi – duo určené pro malé akce nebo restaurace s Jazz Live hudbou

LUIS ARMSTRONG REVIVAL BAND
Nezapomenutelné swingové písničky nejen Luie Armstronga, ale i jiné evergreeny 30tých až 50tých let podávané vtipnou a zábavnou formou. Kapela hraje výhradně Live. Program se hodí na plesy, jako kulturní vložka ruzných společenských akcí, vhodné i na narozeniny, svatby, společenské párty a podnikové akce.


Program pro seniory

PROGRAM KUČEROVSKÝCH MELODIÍ – Cucurrucucu
Bea Albrecht - bývalá členka slavných Kučerovců (nových) - zpívá slavné písničky Kučerovců – Cucurrucucu, La paloma, Guantanamera, Rege rege, atd... Program se hodí pro seniory v domovech důchodců, do různých společenských zařízení, která jsou pořádána pro důchodce – kulturní domy, kluby.

BÓ BIGBAND
Bigband složený z profesionálních mladých muzikantů hrajících nejen vlastní repertoár, ale i latinsko-americké rytmy. Program se hodí pro plesy a velké společenské akce. Dle požadavků je možno do programu začlenit jakékoli známé zpěváky a interprety.


Program pro děti

Bea Albrecht
Program pro děti plný písniček, her, soutěží, videodiskotéky a hostů, dle dohod.

Pro děti nabízíme Pohádky všechny pohádky jsou doplněny písničkami a děti plně spolupracují. Doba trváni – 45 minut.


Nahrávací studio – MASTERING – STŘIH - MIX

Úplný audio/video servis
TOPlist